Albank Business

Business Kart Lounge Kullanım Şartı

Business müşterilerimiz Lounge hizmetlerinden salona girişte Kredi Kartlarından 1 TL ücret tahsil edilmesi sonrasında, aşağıdaki koşullar çerçevesinde yararlanabilecektir;

  • Business Kart sahipleri yanlarında bulunan bir kişiyi + 1 TL ödeme yaparak Lounge hizmetinden yararlandırabilecektir.
  • Lounge hizmetinin kullanıldığı tarihte, Business Kart’a ilişkin son dönem ekstre tutarının 100.000 TL ve üzerinde olması halinde ilave herhangi bir ücret söz konusu olmayacaktır.
  • Lounge hizmetinin kullanıldığı tarihte, Business Kart’a ilişkin son dönem ekstre tutarının 100.000 TL altında olması halinde, takip eden dönem ekstralarında hizmet bedeli yansıtılacaktır.
  • Gerekli koşulları sağlayan müşterilerimizin Lounge kullanım hakkı yılda 12 defa olup, ay içerisinde kullanım kısıtlaması bulunmamaktadır.
  • Business kart müşterilerimiz girişlerde yanlarında bir misafir bulundurma hakkına sahip olup misafir ile giriş yapacağı sırada kartlarından 2 TL alınacaktır. Ayrıca birden fazla misafirler için 25 Euro karşılığı TL ödeme yapacakladır.

Albank Business Kredi Kartı sahipleri, Ercan Havalimanı'nda bulunan Bosphore Lounge'da uçuş öncesi keyifli vakit geçirebiliyor.

Kart limitlerinizin doğru bir şekilde belirlenmesi için gelirinizi maaş, faiz, kira gibi düzenli aylık kazancınıza göre girmenizi öneririz.

Bankamız sisteminde tanımlı mevcut bilgilerinizle yer aldığından uzun başvuru ile sürece devam edilmeyecektir.

"Başvur" butonuna basılması durumunda başvurunuz kısa kredi kartı başvurusu olarak alınacaktır. Kredi talebinizin değerlendirilebilmesi için kişisel verilerinizin işlenerek otomatik sistemler aracılığı ile analiz edilmesi gerekmektedir.