Vizyonumuz, Misyonumuz ve Kurumsal Stratejimiz

Vizyonumuz

Müşterilerle başarı ve devamlılığa adanmış şeffaflık, netlik temelinde bir bağ kurup, yasalara ve bankacılık temel ilkelerine sadık kalarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en yenilikçi özel bankası olmak.


Misyonumuz

Azim, ekip çalışması ve sorumlulukla, ALBANK’ta cazip ve yeniliğe açık bir ortam yaratmak temel misyonumuzdur.

Müşterilerimizle bağlarımızı güçlendirirken, bu bağlarımızı koruyarak müşterilerimizle birlikte büyümek sektörde öncü, lider bir banka olmak gayemizdir.

Etkin ve verimli bir organizasyon yapısı kurarak İnsan Kaynağımız ile ve güçlü teknolojik altyapımız ile müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağın gereklerine uygun yaratıcı ve entegre finansal çözümler sunmak suretiyle paydaşlarımıza çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza sürekli değer katmayı hedeflemekteyiz.


Kurumsal Stratejimiz

ALBANK, Kuzey Kıbrıs’ta bireysel ve özel bankacılık, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, kurumsal ve yatırım bankacılığı, döviz, para piyasaları işlemlerinde finansal modelleme ile bir proje bankası olan ALBANK dünya lideri sigorta şirketleri ile çalışan uluslararası bankacılık hizmetlerini içeren geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürerek K.K.T.C.’de özel sermayeli en büyük ilk üç banka arasında yer almayı hedeflemektedir.